Misyonumuz

Vizyonumuz

Kansere Karşı Birlikte (KANKA) Derneği olarak kuruluş amacımız, kan ve kanser hastası çocuklarımızı en kaliteli imkanlar ile tedavi etmek ve en kısa sürede iyileşmelerini sağlamaktır.

2017 yılında, kurulduğumuz günden bu yana yapılmasına aracı olduğumuz Türkiye’nin En Büyük Çocuk Hematoloji-Onkoloji hastanesi ve Çocuk Kemik İliği Nakli Merkezi olan; Kanka Çocuk Hastanesi ile, kuruluş amacımızı en iyi şekilde yansıtmaktayız.

2021 yılında yapımı tamamlanan hastanemizi ve Türkiye’de ilk ve tek yurtdışı JACIE akreditasyonunu almış Kemik İliği Nakli merkezimizi, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri’ne bağışlayarak; hastanemizin “Kamu Hastanesi” olarak hizmet sağlamasını, Türkiye’deki en iyi ve en kaliteli Kemik İliği Nakli merkezi olmayı ve en önemlisi; tüm kan ve kanser hastası çocuklarımıza ücretsiz olarak en iyi tedaviyi sağlama hayalimizi gerçekleştirdik.

Bizler KANKA olarak sadece Türkiye değil, tüm dünyada alanında en iyi hizmeti veren hastane ve kemik iliği nakli merkezi olmayı; tüm kan ve kanser hastası çocuklarımızı en kısa sürede sağlığına kavuşturmayı hedefliyoruz.

KANKA Çocuk Hematoloji/Onkoloji ve Çocuk Kemik İliği Nakli Hastanesi
Çocuklarımızın tedavi haricindeki masraflarının karşılanması
CAR T-Cell Tedavisi