Bize nasıl yardım edebilirsiniz?

Tabiki bizlere bağış yaparak yardımcı olabilirsiniz fakat bağış denince akla sadece maddi bağış gelmemelidir. Kanka olarak maddi, manevi tüm bağışlarınız ile hastanemizde tedavi gören çocuklarımızın hayatına dokunabilirsiniz. Bizce bağış yapmanın türü yoktur. Çocuklarımız için elinizden gelenin en iyisini yapmanız, gösterdiğiniz çaba ve sizin düşünceleriniz, bizler için en tatlı bağış türüdür.

1
Zaman Bağışı

Zaman Bağışı

İnsanın en değerli varlığı zamandır. Çocuklarımız için yaptığınız ve yapacağınız her şey ile bizlere zaman bağışında bulunmuş oluyorsunuz. Örneğin; yaptığımız etkinliklerde görev alarak, Kan bağışında bulunarak, çocuklarımız için hediye hazırlayarak, çocuklarımız için yeni projeler üreterek, onların eğlencesi için vakit ayırarak... Etkinliklerden haberdar olmak için aşağıda bulunan "Gönüllü Ol!" butonundan "Kanka Gönüllüler" Whatsapp grubumuza katılım sağlayabilirsiniz.

2
Kan Bağışı

Kan Bağışı

Hastanemizde tedavi gören çocuklarımızın en çok ihtiyaç duyduğu şeylerin başında kan ihtiyacı gelmektedir. Ancak onların en çok ihtiyaç duyduğu kan; halk arasında bilinen kırmızı kan değil, biraz daha çok işlem ve zaman gerektiren aferez kanıdır. Bunlar Trombosit (Beyaz Kan) ya da Granülosit olabilir. Kan bağışçısı / Donör olmak ve bir çocuğun hayatını kurtarmak için, aşağıda bulunan "Donör Ol!" butonundan Kankaferez grubu linklerimize ulaşabilirsiniz.

3
Maddi Bağış

Maddi Bağış

Hastanemizde tedavi gören çocuklarımızın birçoğu farklı şehir veya ülkelerden gelmektedir. Bu çocuklarımızın sağlık dışında; giyim, oyuncak, hijyen malzemeleri ya da onların aileleri için konaklama, beslenme, ulaşım gibi ihtiyaçlarını karşılamaları adına yardımda bulunabilirsiniz. Aşağıda bulunan "Bağışçı Ol!" butonundan maddi bağış hesaplarımıza ulaşabilirsiniz.